Ученици от СПГ „Алеко Константинов“ взеха участие в обучителната лекция на тема: „Как работи телефон 112? Кога звъним на телефон 112?“ в Младежки център – Свищов.
Участниците научиха повече за:
- правилното подаване на сигнали;
- кога да търсим спешна помощ;
- отговорното поведение при извънредни ситуации.





