Нашето училище с гордост взе участие във „ВелоСвищов Прима 2026“, проведено на 1 юни по случай Международния ден на детето! С много настроение, спортен дух и желание за изява в състезанието се включиха учениците ни Ибраим Михайлов от 10а клас и Кристиян Събков от 9а клас. Благодарим им за хъса, ентусиазма и достойното представяне, с което защитиха името на Свищовска професионална гимназия „Алеко Константинов“! Те заслужено бяха отличени с медали за своето отлично представяне.
Поздравяваме организаторите – Община Свищов и СУ „Димитър Благоев“, за чудесната инициатива, която донесе много емоции, усмивки и спортни предизвикателства за всички участници.
Гордеем се с вас, момчета! Продължавайте да бъдете активни, смели и устремени към нови успехи!





