![]()
На 28.08.2025 г. се проведе заключителен семинар по проект „Заедно в професионалното обучение за успешен старт в професията“ по програма Еразъм+. Учениците разказаха за незабравимата си двуседмична практика в Лисабон, а учителите споделиха ценен опит от посещението си в Малмьо, Швеция. Участниците в мобилността получиха сертификатите за езикова подготовка, участие и Europass Mobility. Инж. Веска Николова представи и нашия нов проект „Мобилност за успех – ключови компетентности за бъдещето“, който ще осъществим през следващата 2025-26 учебна година. Събитието завърши тържествено с връчването на удостоверенията за завършен 10-ти клас – повод за гордост и радост за училищната общност!





